Пасажиропотік аеропорту "Харків" рекордно зріс

Пасажиропотік аеропорту "Харків" рекордно зріс

Пасажиропотік Міжнародного аеропорту “Харків” за жовтень 2019 року зріс на 70% і склав 140,5 тисячі пасажирів

Як повідомили у прес-службі Міжнародного аеропорту “Харків”, за аналогічний період минулого року послугами авіаперельотів скористалися 82,8 тисячі осіб.

Міжнародними перевезеннями у жовтні скористалися 118,4 тисячі осіб – на 85% більше, ніж аналогічного періоду минулого року. Внутрішніми перевезеннями – 22,1 тисячі осіб, це на 18% більше, ніж минулого жовтня. Топ-напрямками стали Шарм-Ель-Шейх, Анталія, Стамбул, Київ, Варшава, Краків, Тель-Авів, Відень, Вроцлав і Дортмунд.

Попереднього місяця з Харкова відкрилася низка нових рейсів. Лоукост-авіакомпанія SkyUp Airlines запустила рейси в Прагу, Львів, Київ, Тбілісі й відновила перельоти до Шарджі. А ірландський перевізник Ryanair відкрив рейси до Вільнюса і Познані.

Усього авіакомпанії, що співпрацюють з харківським аеропортом, виконали 548 вильотів з міста. Це на 47% більше, ніж за той самий період минулого року.

За десять місяців 2019 року послугами аеропорту скористалися 1,1 мільйона пасажирів, що на 37% більше, ніж за той самий період 2018 року. Кількість рейсів зросла на 19% і склала 4 662. 2 жовтня аеропорт зустрів мільйонного пасажира.

Залиште коментар

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *