Стало відомо скільки коштує оренда житла у Києві

Стало відомо скільки коштує оренда житла у Києві

6 з 10 київських орендарів шукають однокімнатне житло, трикімнатні квартири у найменшому попиті серед шукачів житла – 8%.

Про це йдеться у результатах дослідження, які провели аналітики OLX Нерухомість.

Зазначається, що за перше півріччя 2019 року серед усіх відгуків на оголошення 58% припало на однокімнатні квартири, 34% – на двокімнатні, 8% – на трикімнатні.

З початку року на платформі OLX найчастіше пропонували “однушки” – 29 500 оголошень (47%), на другому місці – “двійки” – 25 тисяч пропозицій, далі йдуть “трійки” – близько 9 тисяч оголошень (14%).

Повідомляється, що найбюджетнішим районом Києва є Деснянський – однокімнатна квартира обійдеться в 6 500 грн на місяць, а за ціну трикімнатної – 9 800 грн – вже можна зняти “однушку” в Шевченківському, який є другим за вартістю оренди житла в Києві.

Найдорожчі квартири знаходяться в Печерському районі: тут вартість трикімнатного житла складає 40 600 грн.

За даними аналітики, однокімнатні та двокімнатні квартири було дешевше знімати на початку року, адже до літнього сезону вони збільшились в ціні. У червні вартість оренди “двійок” зросла на 4%, однокімнатних – 2%.

Ситуація з “трійками” протилежна – квартири дорожчали на початку року, приріст склав майже 5%, а до літа змін не простежувалось.

“Якщо порівнювати середню вартість квартир першого півріччя 2019 і 2018 років, то очевидним є зростання цін на всі види житла. Наприклад, “однушки” зросли на 43% в середньому, “двійки” – 30%, а трикімнатні піднялись майже на половину, приріст склав 44%”, – свідчать результати дослідження.

Leave a comment

Send a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *