Федина прокоментувала обшуки у Звіробій

Федина прокоментувала обшуки у Звіробій

Народна депутатка від “Європейської солідарності” назвала обшуки у волонтерки Марусі Звіробій “закручуванням гайок” від чинної влади.

“Сам спосіб, у який цей обшук здійснюється, – це якраз технологія КГБістських систем. Починаючи зі вказівок, що жертву треба “брати тепленькою”, це те, що вони прийшли о шостій ранку, це те, що вони погрожували виламувати двері, хоча ніхто не відмовлявся їх відчиняти, це те, що вони не дозволяли контактувати з адвокатами чи подзвонити ще комусь…” – заявила Федина.

Вона стверджує, що на сьогодні йдеться про “тоталітарну машину”: “Це все показує, наскільки зараз намагаються закрутити гайки, щоб іншим було неповадно”.

Як відомо, вранці 28 листопада у Калинівці під Києвом пройшли обшуки в будинку волонтера Марусі Звіробій, справжнє ім’я якої Олена Біленька.

ДБР підтвердило, що обшуки пов’язані з погрозами президенту України, які були озвучені на розміщеному у соцмережі відео.

“Там ненароком може зірватися граната, а ще там обстріли бувають… Було би найкрасивіше, щоб це все сталося під час московського обстрілу, коли дехто в білій чи голубій сорочечці припреться на передову”, – сказала Федина.

Софія Федина назвала підготовлену їй підозру свідченням існування “режиму Зеленського”.

Підписуйтеся на наш telegram-канал
та інформаційний youtube-канал
Залиште коментар

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *