Реінтеграції Донбасу: РНБО затвердила один з п'яти сценаріїв

Реінтеграції Донбасу: РНБО затвердила один з п'яти сценаріїв

Рада національної безпеки й оборони затвердила на закритому засіданні 7 грудня один зі сценаріїв реінтеграції Донбасу. Про це на брифінгу розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

При цьому Данілов не відповів, що це за сценарій та які його умови, посилаючись на закритий режим засідання. «Сценарій реінтеграції стосується повернення окупованих територій до України», – сказав він. За словами Данілова, сценарії мають свої «похідні». А остаточний результат буде залежати від умов, досягнутих на «нормандському саміті».

Водночас РНБО також розглядала створення територіальної оборони, зокрема – і з охочих військовослужбовців. Презентувати проект планують до 31 грудня 2019 року. Зустріч у «нормандському форматі» запланована на 9 грудня у столиці Франції Парижі.

Востаннє такі переговори відбувалися в жовтні 2016 року. Раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що лідери країн «нормандської четвірки» обговорять повернення полонених, припинення вогню, контроль над українсько-російським кордоном і вибори на Донбасі.

Нагадаємо, 6 грудня президент України Володимир Зеленський наголосив, що Україна не буде розмовляти з бойовиками та пропонує долучити до переговорів в Мінську в рамках роботи Тристоронньої контактної групи переселенців з Донбасу.

Джерело: УНІАН

Підписуйтеся на наш telegram-канал
та інформаційний youtube-канал
Залиште коментар

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *