Скільки коштів Зеленський пропонує виділити з бюджету на "Охматдит"

Скільки коштів Зеленський пропонує виділити з бюджету на "Охматдит"

На сайті Верховної Ради з’явився текст президентського законопроєкту №2505 про внесення змін до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” щодо будівництва лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”.

Згідно з пояснювальною запискою, президент пропонує внести зміни у Державний бюджет поточного року та виділити додаткові кошти у розміри 200 млн гривень на будівництво.

“Для виконання робіт з будівництва у 2019 році передбачено капітальні видатки в розмірі лише 600,0 млн грн, що не враховує реальну потребу, передбачену директивними термінами завершення будівництва. Виконання будівельних робіт згідно з директивним графіком неможливе без своєчасного фінансування в необхідних розмірах, тому у поточному році є необхідність виділення додаткового фінансування в сумі 200,0 млн гривень”, – говориться у документі.

Зазначені зміни пропонується виділити за рахунок зменшення видатків за бюджетною програмою “Фонд Президента з підтримки освіти, науки та спорту”.

Нагадаємо, сьогодні президент України Володимир Зеленський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №2505 про внесення змін до додатка № 3 до Закону України “Про Державний бюджет України на 2019 рік” на будівництво лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит”, але спершу текст документу був відсутній.

Підписуйтеся на наш telegram-канал
та інформаційний youtube-канал
Залиште коментар

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *