Сьогодні може відбутися обмін полоненими: все що відомо (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Сьогодні може відбутися обмін полоненими: все що відомо (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

Деякі політики та ЗМІ повідомляють, що сьогодні – 7 вересня – може відбутися великий обмін полоненими між Росією та Україною.

Активні чутки про обмін стали ходити з середини серпня. Про це перед самітом “Великої сімки” говорили Володимир Путін і Еммануель Макрон. Про те, що масштабний обмін не за горами заявив і Володимир Зеленський, не називаючи конкретної дати.

Слідкуйте за новинами разом з нами – команда порталу Нова Україна триматиме вас в курсі подій цього дня.

12:20

Тільки що з Борисполя вилетів російський літак, який прийняв на борт тих, хто прямує до Москви в рамах обміну.
Одночасно – хвилина в хвилину – з одного з московських аеродромів вилетіло наше повітряне судно.
З нашими полоненими на борту.
Список вже зрозумілий.
Чекати залишилося всього нічого – час польоту

10:00

Літак з лівреєю у вигляді українського прапора приземлився в аеропорту “Внуково” і причалив до перону урядового терміналу “Внуково-2”. У літака включені двигуни.

Ω
9:30 

Є інформація, що полонені вилетять з “Борисполя” одночасно з такою ж дією в аеропорту “Внуково-2” Москви, пише RTVI.

Повідомляється, що вилетять російський ТУ-204 (RA-64058) і український Ан-148 (UR -UKR). Зворотний виліт заплановано на 12:00-12: 15.

9:00 

СТРАНА.ua опублікували відео великого кортежу машин, який виїжджає з московського ізолятора “Лефортово”. Ймовірно з нашими полоненими.

7:21 

Видання Страна.ua повідомляє, що в Москві до СІЗО “Лефортово” під’їхав автобус, з якого вийшов спецназ конвоїрів ФСБ. Мабуть для перевезення наших полонених до аеропорту.

фото – видання СТРАНА.ua
6:15 

Адвокат Валентин Рибін повідомив російському “Інтрефаксу”, передає “Інтерфакс-Україна”, що обмін полоненими між Україною та Росією почнеться протягом декількох годин.

При цьому Рибін не став розкривати формат, за яким буде проходити процедура звільнення. Адвокат зауважив, що Україна відмовляється видавати росіянина Руслана Гаджиєва, який все ще залишається в СІЗО і не доставлений в пункт обміну.

“Ми зробили все, щоб Україна надала цю людину на обмін, він був у списку, щодо нього були надані всі юридичні процедури. Зараз ми не розуміємо, що відбувається і чому Руслан Гаджієв не був доставлений в пункт обміну”, – сказав він.

Залиште коментар

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *