Трамп поділився коли опублікує стенограму ще однієї розмови з Зеленським

Трамп поділився коли опублікує стенограму ще однієї розмови з Зеленським

Президент США Дональд Трамп заявив, є готовим показати публічно ще одну стенограму перемовин телефоном зі своїм українським колегою Володимиром Зеленським. Має намір американський президент це зробити наступного тижня – з 11 по 17 листопада.

Спершу Трамп під час спілкування з журналістами на Південній галявині Білого дому перед вильотом у штат Джорджія, зокрема, згадав квітневу телефонну розмову з українським президентом  Розмова Зеленського з Трампом: про що говорив очільник Білого дому , під час якої привітав того з перемогою на президентських виборах.

Водночас він запевнив, що опублікує стенограму, якщо демократи цього захочуть. І зробить американський президент “із задоволенням”.

“Не бачу з цим проблем, але мені не подобається це робити, тому що це такий поганий прецедент”, – зазначив Трамп.

Згодом у коментарі представникам ЗМІ вже на військово-повітряній базі Ендрюс американський президент сказав, коли саме має намір оприлюднити текст вищезазначеного дзвінка з Зеленським. Станеться це наступного тижня, що триватиме з 11 по 17 листопада. Точної дати господар Білого дому не назвав.

“Прочитайте стенограму. Це все про стенограму. У нас виходить ще одна стенограма, що дуже важливо. Вони просили про це, і я з радістю надам. Ніколи не було такого прозорого президента”, – наголосив він.

Зауважимо, що вперше Трамп заявляв про бажання опублікувати свою розмову з Зеленським  Трамп готовий показати ще одну стенограму розмови із Зеленським ще наприкінці вересня на пресконференції в Нью-Йорку за підсумками своєї участі в роботі 74-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

Підписуйтеся на наш Telegram-канал та інформаційний youtube-канал
Залиште коментар

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *