Зеленський повністю міг зупинити війну

Зеленський повністю міг зупинити війну

Вісім місяців правління нової влади – дуже великий термін

Усі пам’ятаємо передвиборчі обіцянки Володимира Зеленського. Він тоді не розумів, як можна так довго не закінчувати війну. Однак за вісім місяців правління нової влади нічого не змінилось.

Таку думку озвучив народний депутат від фракції “Опозиційна платформа – За життя” Ренат Кузьмін.

Він зазначив: за вісім місяців нової влади нічого не змінилось, мовляв, все “відбувається так само, як було за Порошенка”.

“Я розумію, що вони (Петро Порошенко і Володимир Зеленський, – ZIK) відрізняються – і ростом, і вагою, і віком, і освітою та політичним досвідом. Та я ж не про зовнішню схожість – дії, риторика і навколишні події не змінились”, – вважає Кузьмін.

“Тим більше, ви ж пам’ятаєте, обіцянки кандидата у президенти Зеленського. Він не розумів тоді, як можна так довго не закінчувати війну. Казав, що просто не треба стріляти. Ми це пам’ятаємо, як і його обіцянки зупинити цю війну. Ну і що? За 8 місяців можна зупинити війну?”, – наголосив Кузьмін.

На його думку, за такий час справді є усі можливості виправити те, що робилось роками.

“Чому ні. Зупинити війну за 8 місяці цілком можливо”, – переконаний Ренат Кузьмін.

Як повідомлялось раніше, народний депутат від фракції “Опозиційна платформа – За життя” Василь Німченко зазначав: президент Володимир Зеленський не готовий робити реальні кроки до відновлення миру на Донбасі. Мінські угоди у нього не у пріоритеті. Зеленському страшно.

Підписуйтеся на наш telegram-канал
та інформаційний youtube-канал
Залиште коментар

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *